Виїзна зустріч у села Папужинці та Веселий Кут

Дата: 27.05.2019 10:42

Фото без опису27 травня голова районної державної адміністрації Валентина Любомська здійснила виїзну зустріч у села Папужинці та Веселий Кут.

Керівник району зустрілася з  сільськими головами територіальної громади аби поговорити про питання, що їх турбують.

На всі запитання (зверення) головою адміністрації було дано доручення відповідним службам задля оперативного та остаточного їх вирішення.

Після завершення обговорення важливих питань Валентина Олександрівна відвідала медичні амбулаторії, які розміщені на території села та поспілкувалася з їх працівниками. Основними темами у спілкуванні були: реформи на місцях, належна робота ФАПів.