Герої житимуть вічно!

Дата: 10.05.2018 10:43

Фото без описуВічний вогонь запалав цими днями на Пагорбі Слави у Тальному. Горить він вічним вогнем у серцях усіх, хто не забуває героїчного минулого, хто дбає про сьогодення, хто захищає мир сьогодні, вклоняючись минулому…

9 травня у місті та селах району відбулися мітинги з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

До Пагорба Слави у Тальному прийшли покласти квіти небайдужі тальнівці, молодь, представники різних установ та організацій, бо тут їх усіх єднала світла пам'ять про героїчне минуле, єднала віра у мирне майбутнє.

У мітингу-реквіємі взяв участь колектив Тальнівської райдержадміністрації, заступники голови Володимир Гречка, Тетяна Півторак, керівник апарату Леся Соловей.

Про відважність тальнівців, про сміливих захисників, які в усі часи готові захищати рідну землю від ворога – відзначив у виступі перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка.

Герої житимуть вічно!

.