Відбувся третій футбольний матч героїв АТО

Дата: 13.05.2018 16:52

Тальнівська районна збірна ветеранів та учасників АТО ФК «Граніт» продовжила боротьбу за «КУБОК ГЕРОЇВ АТО»

13 травня збірна ФК «Граніт» радо вітала на території Тальнівського району команду ветеранів та учасників АТО ФК "Ягуар" Вінницької області.

Команди взяли участь у третьому футбольному матчі Чемпіонату «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО на Кубок героїв АТО».

Сьогодні їх підтримали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, керуючий справами районної ради Віталій Карпук, депутат обласної ради Анатолій Скіченко та організатори заходу ГО "Об'єднання бойових побратимів та волонтерів" в особі Тетяни Буги.

З рахунком 8:0 перемогла команда супротивника.

Наступний футбольний матч відбудеться 20 травня. Місце та час проведення буде повідомлено згодом.