Герої не вмирають! Юрій Паращук

Дата: 01.07.2019 10:58

Фото без описуСьогодні ми вкотре згадуємо сміливого земляка, Героя Небесної Сотні, уродження Тального Юрія Паращука.

Юрій Паращук народився 1 липня 1966  року у місті Тальному. Закінчив Тальнівську середню загальноосвітню школу №1. Після закінчення школи переїхав спочатку до Києва, а згодом до Харкова.

Громадський активіст, волонтер Євромайдану, Герой України. Юрій Паращук загинув від снайперської кулі 20 лютого 2014 року на Майдані Незалежності у Києві.

Імя нашого земляка Юрія Паращука викарбуване серед імен Героїв Небесної Сотні.

Юрію Паращуку присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота зірка» (посмертно)  за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час  Революції Гідності. Нагороджено медаллю «За жертовність і любов до України» (УПЦ КП, червень 2015) (посмертно).

Похований Юрій Паращук у рідному Тальному.

В його честь встановлено меморіальну дошку на приміщенні Тальнівського НВК та у центрі міста, на памятнику Героям Небесної Сотні.

Юрію Паращуку присвоєно звання «Почесний громадянин Тальнівщини» (посмертно).

Вічна слава Герою, що віддав життя за Україну!