ІІ етап конкурсу Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку

Дата: 05.09.2018 10:58

Фото без описуВідділ економіки та інвестицій управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації інформує:

Громадська організація Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», оголошує II етап конкурсу на розробку в 2019 р., Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP), серед малих та середніх громад України.

Більш детальна інформація за адресою: https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-na-rozrobku-planiv-dij-staloho-enerhetychnoho-rozvytku-ta-klimatu-pdserk-secap.