Проведено обстеження автомобільних доріг загального користування місцевого значення

Дата: 24.04.2019 11:05

23.04.2019 року управлінням агропромислового та економічного розвитку Тальнівської районної державної адміністрації спільно з ДП „Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області“ та головами сільських рад проведено обстеження автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що включено до переліків поточного середнього ремонту згідно розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 02.04.2019 № 186 „Про затвердження переліку обєктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які будуть фінансуватись у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах“.

Обстежено наступні ділянки доріг:

1. Початок с. Романівка – станція Шалаське.
  2. Школа с. Колодисте – початок лісосмуги в сторону с. Глибочок.
  3. Виїзд з с. Веселий Кут - 1 км в сторону с. Лісове.

Подальший порядок дій: оформлення дефектного акту – виготовлення/коригування кошторисної документації згідно дефектного акту – передача кошторисної документації до ДП „Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області“ – проведення тендерних процедур згідно кошторисної документації – перевірка якості та приймання виконаних робіт.