Тальнівщина пам'ятає мужніх захисників! Артем Жовтобрюх

Дата: 14.02.2019 11:11

Фото без описуСьогодні минає рік від дня загибелі нашого земляка, учасника антитерористичної операції Артема Жовтобрюха.

Артем народився 11 квітня 1997 року у селі Криві Коліна.

Звичайний хлопець, який понад усе любив життя і бачив своє майбутнє у своїй незалежній державі, у найскрутнішу мить він став на захист її суверенітету.

Артем Жовтобрюх, старший матрос, служив оператором у 36-ій окремій бригаді морської піхоти.

Солдат  загинув 14 лютого 2018 р. під час несення служби в районі с. Широкине, Волноваський район, Донецька область.

Похоронено героя у рідному селі Криві Коліна.

Артем нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», відзнакою "За оборону Маріуполя", відзнакою Начальника Генерального Штабу Збройних сил України «Учасник АТО», відзнакою Начальника Генерального Штабу Збройних сил України «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня (посмертно)

За особисту мужність, героїзм і самопожертву виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Тальнівська районна рада присвоїла Артему Жовтобрюху посмертно звання «Почесний громадянин Тальнівщини».

На пам’ятному знаку Героям Небесної Сотні у Тальному встановлено меморіальну дошку мужньому захиснику.

Тальнівська райдержадміністрація висловлює глибокі співчуття родині та друзям загиблого. Наш низький уклін матері за виховання мужнього патріота.