1 червня – День захисту дітей

Дата: 31.05.2019 11:16

Тальнівська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають маленьких громадян Тальнівщини із Днем захисту дітей!

Щороку в перший день літа відзначається це свято. Сім'я і дитина - споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають бути основою нашого життя.

Бажаємо миру і злагоди, наснаги і мудрості батькам, педагогам, усім дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.   А нашим маленьким землякам -  міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства та сяючих посмішок!