2 червня – День працівників водного господарства

Дата: 31.05.2019 11:21

Фото без описуШановні працівники та ветерани водного господарства району!

Тальнівська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають Вас із професійним святом!

Ваша робота  - життєво важлива як для кожної людини, так і для держави в цілому. Перед вами стоять відповідальні завдання: зберегти водні багатства для наступних поколінь, налагодити якісне водопостачання, гарантувати безпеку населення від повеней.

Прийміть слова подяки й пошани за професіоналізм та плідну працю, спрямовану на вирішення питань, пов’язаних з використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів нашого району.

Зичимо вам міцного здоров'я, родинного затишку, щастя, добробуту, невичерпної енергії, успіхів у житті та праці!