Працівниками райдержадміністрації та районної ради проведено День благоустрою

Дата: 25.04.2019 11:32

Фото без описуКолективи Тальнівської райдержадміністрації та районної ради 23 квітня  взяли участь у щорічній акції проведеної до Дня благоустрою. За державними  службовцями закріплено територію у селі Легедзине, поблизу Пам'ятника героям-прикордонникам і службовим собакам.

Працівники на чолі з головою райдержадміністрації Валентиною Любомською працювали дружно, весело та швидко, по собі лишивши прибраний великий участок ділянки.

Роботи з благоустрою продовжуватимуться й надалі. Тому запрошуємо всім жителів Тальнівського району долучитися до доброї справи, адже все це ми робимо, передусім, для себе.

Фото без описуКрім того звертаємося до всіх тальнівчан з проханням не засмічувати і бережно ставитися до навколишнього середовища, в якому ми всі живемо.