"Джерела живої та мертвої води" в селі Глибочок оголошено об’єктом природно-заповідного фонду

Дата: 13.03.2019 11:40

Фото без описуНа Черкащині оголошені 3 об’єкти природно-заповідного фонду

Днями на сесії Черкаської обласної ради депутати більшістю голосів підтримали проект рішення про оголошення трьох об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.  Проект до розгляду підготували в Управлінні екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Наразі об’єктами природно-заповідного фонду  місцевого значення стали:

- парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва «Сквер «Молодіжний» площею 2 га в селі Геронимівка Черкаського району;

- гідрологічний заказник «Джерела живої та мертвої води» площею 11,9 га в селі Глибочок Тальнівського району;

- парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва «Лісова пісня» площа 6,3 га в Черкасах.

Таким чином, площа заповідних територій збільшилася на 20,2 га. Станом на сьогодні природно-заповідний фонд області налічує 550 об’єктів.

За інформацією управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації