Вітаємо усіх вас з чудовим святом — з Днем вишиванки

Дата: 16.05.2019 11:45

Фото без описуДорогі земляки!

Вітаємо усіх вас з чудовим святом — з Днем вишиванки.

Вишиванка – не просте вбрання українців! Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Популяризація етнічного національного вбрання, на думку державних службовців, у сьогоднішніх умовах покликана зайвий раз продемонструвати єдність держави, українського народу та переконання в тому, що вишиванка – органічна частина нашого життя, культури, світосприйняття.

Сьогоднішнє свято, як і українська вишиванка, є абсолютно самобутнім. Воно не передбачає якихось обов’язкових заходів, але, разом з тим, така дія має глибокий зміст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, нашої духовної свідомості. Cпільне зодягання вишиванки є ще одним виявом нашої єдності та солідарності.

В орнаментах національного одягу можна побачити сліди історії нашої країни, нашого краю, пізнати історію свого роду.

Мудрість і сила тисячолітніх традицій дає нам натхнення до праці та боротьби.

Бажаємо усім нам укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

Тальнівська районна                                                                                                                                 Тальнівська

державна адміністрація                                                                                                                           районна рада