З нагоди професійного свята

Дата: 23.06.2018 11:47

Фото без опису23 червня у Тальнівській райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби та 100-я її створення.

Від професіоналізму, прозорості дій державних службовців залежить ступінь задоволення законних інтересів громадян, авторитет держави, сталий розвиток країни.

Тож цього дня линули побажання наполегливості, принциповості, ініціативності та енергійності.

З професійним святом колег привітав перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка:

- Нехай кожен ваш день буде сповнений творчим натхненням, життєвою енергією, добром, злагодою, впевненістю в завтрашньому дні нашої держави! Миру усім нам. Слава Україні!

Вітальну адресу зачитала голова районої ради Валентина Любомська, висловивши найкращі побажання.

З нагоди свята Почесною Грамотою Тальнівської районної  державної адміністрації і районної ради за високий професіоналізм, багаторічну, сумлінну працю в органах виконавчої влади  та з нагоди   Дня державної служби України було нагороджено:

- головного державного соціального інспектора відділу контролю управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяну Загоруйко;

- начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віталія Захарчука;

- начальника відділу освіти Тальнівської районної державної адміністрації Ларису Коваль;

- начальника відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмилу Мороз;

- юриста групи по централізованому обслуговуванню загальноосвітніх шкіл та інших закладів освіти, які перебувають в управлінні відділу освіти райдержадміністрації, пенсіонера державної служби Валентину Пироженко;

- начальника  фінансового управління Тальнівської районної державної адміністрації Наталію Шпичак;

Подяку Тальнівської районної  державної адміністрації і районної ради за високий професіоналізм, багаторічну, сумлінну працю в органах виконавчої влади  та з нагоди   Дня державної служби України було оголошено:

- адміністратору відділу  надання адміністративних послуг Тальнівської районної державної адміністрації Світлані Дровосік;

- головному спеціалісту відділу організаційно-інформаційної діяльності апарату Тальнівської районної державної адміністрації Анні Кулик;

- головному спеціалісту з запобігання і протидії корупції та мобілізаційної роботи апарату Тальнівської районної державної адміністрації Андрію Цибульку.

Щирими оплесками та квітами присутні привітали ветеранів державної служби.  Від їхнього імені до колег звернулися Леонід Єгоров, Анатолій Кравчук, Анатолій Комар.

Пісенними дарунками привітали працівників державної служби та гостей свята працівники районного Будинку культури, тріо „Дожниця“.