Проведено круглий стіл на тему "Відповідальне батьківство"

Дата: 25.04.2019 11:49

Фото без описуЗ метою формування відповідального ставлення батьків до виконання батьківських обов’язків з виховання та розвитку дитини, планування сім’ї та безпечного материнства 25 квітня працівниками Тальнівського районного відділу ДРАЦС на чолі з начальником відділу Людмилою Скоропад, спільно з працівниками Служби у справах дітей Тальнівської райдержадміністрації проведено засідання круглого столу на тему "Відповідальне батьківство".
В ході заходу учасники обмінялися інформацією щодо соціальних послуг, які надаються службою у справах дітей для сімей,  яким надаються відповідні послуги. Крім того обговорено наслідки за ухилення від виконання батьківських обов’язків, роз’яснено норми Сімейного  кодексу України та надані вичерпні відповіді учасникам круглого столу.