Свято найщиріших емоцій

Дата: 03.06.2019 11:52

Фото без описуЦе було незвичайне свято. Більш щирих емоцій, як у колі цих діток, певно, ніде не відчути.

На невеличкий концерт з нагоди Дня захисту дітей у Центр комплексної реабілітації для дітей та людей з інвалідністю „Ми з майбутнім“  31 травня завітали голова Тальнівської райдержадміністрації Валентина Любомська та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, депутат районної ради Тетяна Маринченко.

Вони поздоровили вихованців зі святом та вручили солодкі подарунки.

- Найважливіше, - що ви відчуваєте себе тут щасливими, - звернулася до дітей Валентина Любомська. – Вас підтримують батьки і чудові вихователі. Фото без описуПрислухайтеся до них, навчайтеся. І найбільша винагорода для всіх, хто поруч з вами, це ваші добрі успіхи, гарні посмішки.

Опісля святкових розваг та конкурсів, керівники району поспілкувалися із директором Центру Людмилою Павловою. Обговорили проблемні питання життєдіяльності закладу, який функціонує у районі ось уже 14 років і є дуже потрібним.

Відділ організаційно-інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації