Ми змінимо шлях і щодо кадрової політики, і щодо завоювання довіри українців – Петро Порошенко

Дата: 15.04.2019 11:53

Президент України Петро Порошенко наголошує, що ретельно проаналізував результати першого туру виборів і зробив висновки, в тому числі і щодо кадрової політики. Він запевнив, що під час другої каденції змінить підходи у цьому питанні.

«Точно, я наголошую, що під час своєї другої каденції в основному місця в нашій команді – урядовій, президентській, точно повинні отримати люди, які мають декілька характеристик. Це мають бути молоді люди. Це мають бути люди, які дуже добре себе проявили в програмі децентралізації – лідери об’єднаних громад, які уже два-три роки довели, що вони можуть і зможуть захищати інтереси громади, вміють побудувати з ними ефективний діалог, мають підтримку громади. Не просто підтримку, мають довіру громади», - заявив Глава держави під час спілкування з представниками ЗМІ на НСК «Олімпійський».