Реквізити нових рахунків

Дата: 21.08.2018 12:11

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

У ТАЛЬНІВСЬКОМУ РАЙОНІ ІНФОРМУЄ:

У зв’язку з закінченням 10.09.2018 перехідного періоду  функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів старі активні рахунки для зарахування податків, зборів, платежів будуть закриті.

Платежі, які будуть сплачені платниками на старі рахунки з 11.09.2018 будуть повертатися платникам як нез’ясовані надходження.

Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):

Рубрика "Реквізити доходних рахунків"

підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевих бюджетів".