Розпочалася Спартакіада державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування

Дата: 25.02.2019 12:12

Фото без описуПерше змагання із шашок  у рамках Спартакіади державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування відбулося 22 лютого.

Отож, продовжуємо добру традицію – розпочинати Спартакіаду інтелектуальними видами спорту.

У змаганням загалом взяли участь 14 осіб, серед яких - працівники Тальнівської районної ради, Тальнівської райдержадміністрації, у тому числі від управління агропромислового та економічного розвитку та управління соцзахисту населення, Тальнівської міської ради.

Гра була напруженою та цікавою.

Переможцями серед чоловіків стали:

І м. – Віталій Карпук (райрада);

ІІ м. – Андрій Цибулько (РДА);

ІІІм. – Володимир Володін (міська рада).

Серед жінок-учасниць змагань перемогу здобули:

І м. – Наталія Захарчук (міська рада);

ІІ м. – Алла Семенюк (упр. агропромислового та економ. розвитку РДА)

ІІІ м. – Валентина Сивуненко (упр. соцзахисту населення РДА).

Вітаємо з гарним початком змагань та бажаємо подальших успіхів у чесній боротьбі!

Відділ організаційно-інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації