Тальнівщина пам’ятає своїх героїв. Олександр Шевцов

Дата: 24.04.2019 12:14

Низько схиляємо голови перед пам'яттю мужнього захисника Батьківщини, тальнівця Олександра Шевцова. Сьогодні, 24 квітня, йому б виповнилося 39 років.

Олександр Шевцов героїчно загинув 24 січня 2015 року поблизу села Нікішне Донецької області, стримуючи танкову атаку російських збройних формувань.

Олександр Шевцов у квітні 2014 року пішов добровольцем на захист цілісності України.

Указом Президента України №270/ 2015 від 15 травня 2015 року «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Олександр Шевцов нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

В пам'ять про мужнього земляка імям Олександра Шевцова названо одну із вулиць Тального. Встановлено меморіальну дошку на пам'ятнику Героям Небесної Сотні у центрі нашого міста.

Його подвиг – приклад героїзму і мужності для всіх тальнівчан.

Низько схиляємо голови у пошані.

Ми пам’ятаємо!

Герої не вмирають!