День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Дата: 21.06.2018 12:28

Фото без описуЩороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

У День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни Тальнівська районна державна адміністрація  та районна рада проводять заходи з ходою та покладанням квітів до Пагорба Слави.

Початок: 22 червня о 08.45 від площі Відродження. Пропонуємо представникам громадських організацій, молоді та всім небайдужим тальнівчанам приєднатися до траурної ходи, віддати шану світлій пам'яті всіх, хто віддав життя за Батьківщину.

Ніхто не забутий, ніщо не забуте!