Етнофешншоу «Аристократична Україна»

Дата: 09.07.2018 12:33

Фото без описуІІІ Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна», відбудеться 28 липня на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль.

Фестиваль відбувається з метою відродження національних традицій України, розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, що вважають своєю батьківщиною Україну та представниками народів, що проживають на території України.
Моделями для демонстрації українського стилізованого одягу в цей день стають не професійні моделі, а дружини загиблих захисників - героїв АТО.

Під час етнофешншоу 28 липня на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль відбувається ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь, а у перервах між показами - презентації виставок сучасного мистецтва у виставкових залах Замку. Етнофешншоу «Аристократична Україна» - це свято української краси, яке щороку збирає всіх, хто палко любить Україну.