Другий тур спартакіади

Дата: 01.03.2018 12:33

Фото без описуПершого березня розпочався другий тур спартакіади державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Цього дня відбулися змагання з шахів. Активну участь взяли  працівники виконавчого апарату районної та міської рад, структурних підрозділів районної державної адміністрації. Змагання проходили у двох категоріях: «Чоловіки» та «Жінки».

За результатами другого туру переможцями стали:

«Чоловіки»

І місце – Андрій Цибулько (апарат райдержадміністрації)

ІІ місце – Віталій Карпук (районна рада)

ІІІ місце розділили Олег Сноз (міська рада), Євгеній Піддубний (відділ містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації), Мирослав Бугайцов (апарат райдержадміністрації).

«Жінки»

І місце – Оксана Щербатюк(сектор культури райдержадміністрації)

ІІ місце – Ніна Сивуненко(управління соцзахисту населення райдержадміністрації)

ІІІ місце – Ірина Коломієць(управління соцзахисту населення райдержадміністрації).

Вітаємо переможців!