16 червня – День медичного працівника

Дата: 14.06.2019 12:40

Фото без описуШановні працівники та ветерани медичної галузі району!

Районна рада та райдержадміністрація щиро вітають вас із професійним святом!

Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість життя, перемоги над недугами, які вірять у ваш талант, вміння, професіоналізм, у вашу постійну готовність прийти на допомогу.

Земний уклін вам! Віримо, що лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди слугувати людині та дарувати надію і віру.

Щиро вітаємо вас з професійним святом і бажаємо міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею, а кожна мить життя радує своєю неповторністю! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!