День визволення Тальнівщини від нацистських загарбників

Дата: 09.03.2018 12:43

Фото без описуШановні  ветерани Другої світової війни,  партизани,  трудівники тилу, всі жителі нашого району!

Районна державна адміністрація, районна рада вітають вас з 74-ю річницею визволення Тальнівщини від нацистських загарбників!

У цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком длянинішнього покоління військовослужбовців, які наразі захищають Україну в зоні АТО. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

Бажаємо всім жителям Тальнівського краю добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідної Черкащини, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.

Голова райдержадміністрації             Голова районної ради                            В.П.Клименко                        В.О.Любомська