Розпочалося будівництво медичної амбулаторії у селі Тальянки

Дата: 23.04.2019 12:45

Фото без описуРозпочалося будівництво медичної амбулаторії у селі Тальянки Тальнівського району. Будівельний майданчик відвідали голова Тальнівської райдержадміністрації Валентина Любомська та її перший заступник Володимир Гречка спільно із сільським головою Іваном Шилкіним.

Нагадаємо, що в області планується побудувати двадцять три амбулаторії сучасного типу (11 амбулаторій сімейної медицини групової практики і 12 амбулаторій монопрактики). Це стало можливим  завдяки субвенції з державного бюджету місцевим, спрямованої на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості.  Тальнівський район серед перших, хто увійшов у даний проект.