19 серпня – День міста

Дата: 19.08.2018 12:47

Фото без описуШановні тальнівці! Прийміть найщиріші вітання з Днем міста!

Це особливий день, бо іменини рідного міста - це свято єднання. Воно об’єднує усіх, кому дороге місто – його вулиці, будівлі, парки і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Саме в такі моменти жителі міста сповнюються почуттям єдиної родини.

Щира подяка усім, кому небайдужа доля нашого районного центру, хто вклав частинку своєї душі і  праці в те, щоб ми могли пишатися нашим Тальним. Бажаємо місту динамічного розвитку і процвітання, а його жителям міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення. Хай мир, добробут, злагода, взаємна повага та довіра панують серед тальнівців.

Голова райдержадміністрації Василь Клименко     Голова районної ради Валентина Любомська