Різдвяні привітання

Дата: 08.01.2019 12:56

Фото без описуЗа гарною українською традицією, на початку Нового року та у Різдвяні свята ми звикли віншувати один одного гарними побажаннями, колядками та щедрівками.

До Тальнівської райдержадміністрації та районної ради завітали Різдвяні вертепи працівників культури міста і району. .

Яскраве театралізоване дійство подарували працівники міського Центру культури та дозвілля.

Колоритними були поздоровлення від працівників районного Будинку культури та народних колективів „Дожниця“ і „Джерела“.

Щирі побажання, пісенні дарунки додали всім позитивного настрою перед початком трудового тижня.

Колядників, як водиться, обдарували гостинцями та подякували оплесками від душі. З надією на втілення в життя всіх побажань.