A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська Районна Державна Адміністрація

Претенденти на отримання субсидії мають можливість сплатати єдиний соціальний внесок за попередні періоди

Дата: 24.09.2018 12:57
Кількість переглядів: 434

   Фото без опису     Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995№ 848 9 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018  № 329), житлова субсидія не призначається якщо у складі домогосподарства або у складі сім'ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку, в яких відсутні доходи, або доходи менше мінімальної заробітної плати, та дані особи не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

       Статтею 10 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування» передбачена добровільна сплата єдиного внеску. З особою, яка  подала заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, органом доходів і зборів в строк не пізніше ніж 30 календарних днів з дня отримання заяви укладається договір про добровільну участь відповідно до типового договору.

        Договором про добровільну участь може бути передбачена одноразова сплата особою єдиного внеску за попередні періоди, в яких особа не підлягала загальнообов’язковому  державному соціальному   страхуванню. Сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2.

        Враховуючи зазначене, у разі звернення за призначенням субсидії непрацюючі працездатні особи, які не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, мають можливість звернутися до органів державної фіскальної служби.

       На підставі укладеного договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового  державного пенсійного  страхування, оформленого в установленому порядку  у якому зазначається  період, та платіжного документу про сплату такого внеску, житлова субсидія призначається із урахуванням вимог Положення, тобто за рішенням комісії


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування