Герої не вмирають! Віктор Мельниченко

Дата: 12.10.2018 13:03

Тальнівщина навік пам’ятатиме своїх героїв, мужніх захисників Батьківщини!

Минає чотири роки, як героїчно загинув наш земляк Віктор Мельниченко.

У 2014 року Віктор Мельниченко добровольцем пішов захищати рідну землю. Служив водієм вогнеметного взводу у складі окремої гірсько-піхотної бригади.

12 жовтня 2014 року солдат загинув поблизу Дебальцевого від численних ушкоджень внутрішніх органів після поранення, котрого зазнав під час мінометного обстрілу, вчиненого терористами.

У загиблого залишились мама, дружина, двоє дорослих синів.

Героя поховали у рідному селі Веселому Куті.

На знак вшанування світлої пам'яті земляка Віктора Мельниченка встановлено меморіальну дошку на пам'ятнику Героям Небесної Сотні у Тальному.

Віктор Мельниченко нагороджений орденом „За мужність“ III ст та медаллю „За заслуги перед Черкащиною“ (посмертно).

Вічна слава Герою, що віддав життя за Україну!

Тальнівська райдержадміністрація висловлює глибокі співчуття родині та друзям загиблого.  Віктор загинув, захищаючи Україну і виборюючи її незалежність. Наш низький уклін матері за виховання мужнього патріота!