День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2018 13:06

Фото без описуЦе день честі і слави наших батьків і дідів, які зі зброєю в руках боролися проти ворога. Це – день пошани наших матерів, які витримали важкий тягар війни. Це – день скорботи і печалі за полеглими воїнами.

У панахиді за жертвами Другої світової війни та у молебні за захисниками Батьківщини, за мир і злагоду в країні, що відбулися у Свято-Петропавлівському храмі 8 травня взяли участь  заступники голови райдержадміністрації Володимир Гречка та Тетяна Півторак, представники районної та міської рад, громадськість.

Наш святий обов'язок – віддати данину героям війни. І тим, хтозахищавБатьківщину десятки років тому, і тим, хто боронить їїсьогодні.

Вічна пам'ять полеглим героям! Честь і слава живим!