A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська Районна Державна Адміністрація

Щовівторкова координаційна нарада

Дата: 28.08.2018 11:15
Кількість переглядів: 487

Фото без описуСьогодні, 28 серпня, на щовівторковій координаційній нараді було розглянуто ряд важливих питань із життя району. Проводив засідання голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко за участю голови районної ради Валентини Любомської та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Василь Клименко відразу  відзначив, що в понеділок відбулася координаційна нарада в режимі селекторного зв’язку, на якій було розглянуто ряд питань, які безпосередньо стосуються і Тальнівського району. Зокрема, про підготовки об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону; про об'єкти незавершеного будівництва;  про перехід з аналогового телебачення на цифрове та інші.

- Ми повинні максимально працювати у цих напрямках. На часі підготовка до опалювального періоду об’єктів освітянської та медичної галузей району. Потрібно докласти усіх зусиль, щоб вчасно й оперативно вирішити проблемні моменти, залучаючи сільські ради, на території яких знаходяться навчальні і медичні заклади. Щодо переходу з аналогового телебачення на цифрове, яке в Україні мало відбутися вже давно, то лише тепер Кабмін ухвалив відповідне рішення. Згідно з ним відключення розпочалися 1 липня 2018 року. У Черкаській області розпочнуться з 1 вересня.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко проінформувала, що установа завершує працювати над монетизацією субсидій для населення в районі.

Наталія Толдонова, начальник Тальнівського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України, повідомила присутніх про запровадження нової послуги "Смс-інформування"  не тільки для пенсіонерів, а й для застрахованих осіб. Механізм інформування громадян за допомогою смс-розсилок. Відтепер всі пенсіонери, які бажають отримувати повідомлення в такий спосіб, можуть засобами мобільного зв’язку дізнатися про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, поновлення пенсійної виплати та строк припинення виплати пенсії, а застраховані особи – довідатись про сплату страхових внесків. За допомогою смс-повідомлень пенсіонерам, за потреби, надсилатимуться запрошення відвідати орган Пенсійного фонду України для підтвердження або з’ясування необхідних даних.

У зв’язку з цим, запрошуємо всіх бажаючих з числа пенсіонерів та застрахованих осіб завітати до найближчого відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області і надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання смс-повідомлень від пенсійної служби.

Одночасно закликаємо тальнівчан реєструватися користувачами електронних послуг веб-порталу Пенсійного фонду України, щоб мати  доступ до даних, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, володіти інформацією щодо пенсійного забезпечення та сплачених страхових внесків. Особи, які користуються послугами веб-порталу за допомогою електронного цифрового підпису, мають можливість замовити послугу смс-інформування безпосередньо на порталі, не звертаючись до сервісного центру.

Члени наради обговорили  заплановані в  районі заходи на  цей тиждень, визначили виконавців та учасників. У цілому, доповідачі поінформували керівництво району про поточний режим роботи відділів та підрозділів.

За результатами розгляду цих та інших питань головою райдержадміністрації було дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування