28 червня – День Конституції України

Дата: 27.06.2019 13:45

Фото без описуШановні жителі Тальнівщини!

Райдержадміністрація та районна рада щиро вітають вас

із визначним державним святом – Днем Конституції України!

Конституційна історія нашої країни має багатовікову традицію. Перша українська Конституція Пилипа Орлика була проголошена ще в далекому 1710 році і була однією з перших європейських конституцій того часу.

Ухвалення Конституції України закріпило правові основи незалежної України, її державний суверенітет і територіальну цілісність, стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина. Кожному з нас необхідно зробити все, для втілення закладених в Основному Законі цінностей, зміцнення національної єдності, дбайливого збереження історичної та культурної спадщини.

Від щирого серця бажаємо всім міцного здоров’я, миру та достатку, впевненості у майбутньому, реалізації всіх конституційних прав і свобод