Щира вдячність ветеранам

Дата: 08.05.2019 13:58

Фото без описуЗ нагоди дня пам'яті та примирення голова Тальнівської райдержадміністрації Валентина Любомська спільно із представниками Тальнівської районної організації ветеранів Василем Білозором та Іваном Квашею відвідали ветеранів Другої світової війни. Сьогодні, 8 травня, гості завітали до Бориса Скібіцького  із Здобутку, Миколи Горбенка та Тетяни Гаврилової з Тального.

Їх залишилося дуже мало. Роки і десятиліття не заглушили у їхніх спогадах кривавого болю війни, яку відчули на собі сповна. Їм так потрібна наша увага і турбота.

Керівники району висловили їм щиру вдячність, вручили вітальні адреси та подарунки.

Честь і слава вам, дорогі наші ветерани, глибока вдячність і низький уклін!