ЗВЕРНЕННЯ ДО НАСЕЛЕННЯ в зв’язку з проведенням командно - штабних навчань

Дата: 08.04.2019 14:00

Фото без описуСектор з питань цивільного захисту та оборонної  роботи районної державної адміністрації інформує:

ЗВЕРНЕННЯ ДО НАСЕЛЕННЯ

в зв’язку з проведенням командно - штабних навчань

УВАГА ВСІМ!

Громадяни! 10-11 квітня 2019 року відповідно до Регіонального плану основних заходів цивільного захисту на 2019 рік, на території району проводиться командно - штабне навчання  з  органами управління та силами цивільного захисту Тальнівської районної ланки та Тальнівської міської ланки об’єднаної територіальної громади територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області.

При проведенні навчань можливе застосування відповідних звукових сигналів спеціалізованими службами району.

Прохання зберігати спокій  та  з розумінням поставитися до обставин з відпрацюванням навчальних питань.