Спартакіада: змагання з тенісу

Дата: 18.03.2019 14:08

Фото без опису15 березня, у рамках проведення Спартакіади державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, у спортивному залі Тальнівського будівельно-економічного коледжу відбулись змагання з настільного тенісу. За першість змагалися команди Тальнівської райдержадміністрації, районної та міської рад.

Переможцями серед чоловіків стали:
І місце –Віталій Карпук (виконавчий апарат районної ради)
ІІ місце – Петро Каплюченко (міська рада)
ІІІ місце – Юрій Тьопенко (управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації).
Серед жінок:
І місце – Лілія Бридка (управління соціального захисту населення райдержадміністрації)
ІІ місце – Ганна Михайлова (міська рада)
ІІІ місце – Інна Оратівська (управління соціального захисту населення райдержадміністрації).

Вітаємо переможців та бажаємо усім учасникам натхнення у подальшій боротьбі, адже Спартакіада триває. Наступними будуть змагання з волейболу.