Ми пам'ятаємо…

Дата: 08.05.2019 14:10

Фото без описуТравневі дні вкотре нагадують нам про безсмертний подвиг, про самопожертву та відвагу ветеранів Другої світової війни. У День пам'яті та примирення ми віддаємо данину героям війни.

Сьогодні трудові колективи Тальнівсьої райдержадміністрації та районної ради приєдналися до святкової ходи та мітингу-реквієму, організованих міською радою з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

До Пагорба Слави було покладено квіти. Хвилиною мовчання вшановано усіх, хто віддав життя за Україну у роки Другої світової війни та сьогодення.

Панахиду за загиблими відправив настоятель храму святих апостолів Петра і Павла отець Михайло.

Відділ організаційно-інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації