Свято обдарованих дітей

Дата: 01.06.2018 14:11

За гарною освітянською традицією, 1 червня у районному Будинку культури відбулося яскраве свято юних талантів. Саме так можна назвати Свято обдарованих дітей, організоване відділом освіти Тальнівської райдержадміністрації.

Привітати школярів прийшли голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальник відділу освіти Лариса Коваль.

Зал повнився усмішками, квітами, подарунками та щирими словами побажань.

Кошти на проведення заходу виділила Тальнівська райдержадміністрація та районна рада. Спонсорську допомогу на придбання подарунків виділили ПОСПГ Уманський тепличний комбінат, ЗАТ „Тальнівський щебеневий завод“, ФОП Семенюк, СФГ „Земля“, ФОП Антонов, ТОВ „Добробут“, ПСП „Зеленьківське“, СВК „Веселий Кут“, ПП „Дронго“, ФГ „Фортуна“.

Отож, усі вітання та аплодисменти цього дня були для учасників та призерів всеукраїнських, обласних та районних предметних олімпіад, конкурсу-захисту робіт МАН, спортивних змагань, творчих та краєзнавчих конкурсів. І звісно, квіти вдячності – для їхніх вчителів та наставників.

- Творіть, досягайте світлих вершин, - побажала усім учасникам свята голова районної ради Валентина Любомська. – Хочу подякувати батькам за таких талановитих дітей, за якими майбутнє. І в День захисту дітей хочу побажати усій Тальнівщині, Черкащині, Україні, щоб в нашу країну прийшов мир, щоб наші діти росли під мирним небом, щоб вони були щасливі.

Далі керівники району провели нагородження обдарованих дітей та молоді району.

А учасники творчих колективів подарували глядачам чудові концертні номери.

Щирі вітання юним талантам Тальнівщини! Нових успіхів вам та перемог!