Досягнення шкільної родини

Дата: 03.06.2019 14:11

Фото без описуЗа гарною традицією багато років поспіль по завершенню навчального року шкільна родина збирається разом. Розділити радість успіхів, привітати з перемогами, побажати нових досягнень.

31 травня 2019 року у приміщенні районного будинку культури відбулося свято обдарованих дітей та молоді - як підсумок роботи дитячих та педагогічних колективів за весь навчальний рік.

Отож, заслужені нагороди, подарунки, квіти, щирі слова поздоровлення! Радість святкової атмосфери з дітками, батьками та педагогами  розділила голова Тальнівської райдержадміністрації Валентина Любомська.

- Рада вітати вас на цьому родинному святі, - звернулася  Валентина Олександрівна, - що може бути кращим за дитячу посмішку, за радість здобутих перемог, за дружні привітання, за вдячність батькам і вчителям. Пишаюся нашими талановитими і прекрасними дітками. Дякую батькам за підтримку і розуміння, педагогам – за творчу, креативну, самовіддану працю.

Також привітали учасників свята та вручили нагороди заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль, представник мецената Володимира Мовчана Петровича – Анна Драгун.

Спонсорами урочистого заходу виступили: районна державна адміністрація, районна рада, ФОП «Семенюк Михайло Олександрович», ФОП «Антонов Дмитро Олександрович», ПСП «Привітне», керівник – депутат районної ради Валерій Коваль, меценат Володимир Мовчан, ФГ «Фенікс М» - керівник Віктор Маленко, ПП «Папужинці» - керівник Василь Баранюк, ТОВ «Добробут» - керівник Василь Сідько.

Досвідом успішної педагогічної праці поділилася учитель української мови та літератури Вишнопільської ЗОШ Світлана Гончарова.

Свято вдалося на славу. Юні тальнівчани вкотре підтвердили свої таланти, бо ж не лише отримували  нагороди, а й дарували зі сцени прекрасні творчі номери.

Залишається лиш побажати усім гарного літнього відпочинку, щоб з новими силами долати ще вищі вершини!

Відділ організаційно-інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації