Сучасна техніка для аграрного бізнесу

Дата: 12.06.2018 14:28

Фото без описуТОВ "Укрсільгоспмаш" - керуюча компанія та офіційний представник ТОВ НВП "Херсонський машинобудівний завод" та ТОВ НВП "БІЛОЦЕРКІВМАЗ" пропонує широкий асортимент сучасних машин для ведення аграрного бізнесу, що дозволяють виконувати практично всі технологічні процеси сільськогосподарського виробництва.

Постачання техніки проводиться за цінами заводів-виробників з подальшим сервісним та післягарантійним обслуговуванням.

Ознайомитися з продукцією та отримати кваліфіковану консультацію можна на торгівельно-виставковому майданчику, зокрема у Черкаській області - за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська,163. Також на офіційному сайті: htttp://usm-ua.com/.