Конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря

Дата: 06.06.2018 14:30

Фото без описуВідповідно до рішення конкурсної комісії на зайняття вакантної посади головного лікаря Тальнівської центральної районної лікарні, розпорядження Тальнівської райдержадміністрації від 05.06.2018 №126 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Тальнівської центральної районної лікарні»

Тальнівська районна державна адміністрація  оголошує конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря Тальнівської центральної районної лікарні

Заклад знаходиться за адресою м.Тальне, вул Небесної Сотні 65а, є лікувально-профілактичним закладом, який заснований на спільній власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району з метою забезпечення потреб населення в сфері охорони здоров’я шляхом надання медико-санітарної допомоги, включаючи спектр профілактичних та лікувальних заходів та послуг медичного характеру, а також виконання інших функцій на основі професійної діяльності медичних працівників, діє на підставі Статуту Тальнівської центральної районної лікарні, затвердженого рішенням Тальнівської районної ради від 23.01.2015 №36-7/УІ, структура та чисельність якого затверджені рішенням Тальнівської районної ради від 21.12.2017 №20-8/УІІ, кошторисні призначення для фінансового забезпечення якого затверджені рішенням Тальнівської районної ради від 21.12.2017 №20-12/УІІ «Про районний бюджет» зі змінами та доповненнями.

Документи для участі у конкурсі приймаються з 7 червня по 6 липня 2018 року за адресою: м.Тальне, вул.Соборна, 28, приймальня райдержадміністрації.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі у конкурсі на 8 арк.

Початок конкурсу - 9 липня 2018 року у залі засідань районної ради.

Телефон для довідок: (04731) 3 04 83, е-mail: trda_cancelar@ukr.net