Фестиваль Європейської музики

Дата: 22.05.2019 14:34

Фото без описуНеймовірна та наймасштабніша танцювальна подія!

З метою зміцнення міжнародних та міжрегіональних зв'язків 15 та 16 червня у селі Підгір'я Івано-Франківської області на території аеродрому Урочище Підгір'я відбудеться фестиваль Європейської музики.

UNDERHILL 2019. EUROPIAN MUSIC FESTIVAL.

Фестиваль Європейської музики в самому серці Європи.

Це єдиний фестиваль в країні, який працює цілодобово!

Працюватимуть 3 сцени: Main stage, UnderNight та UnderGround.

DAYTIME – денна програма, під час якої на відвідувачі зможетуть спостерігати за повітряними маневрами літаків, побачити унікальне шоу парашутистів, насолодитися живою музикою та відпочити у зручних лаунж-зонах. А довгоочікуваними хедлайнерами денної сцени стануть: MOZGI, Оля Полякова, Dzidzio, Бубмокс, Друга Ріка, Скрябін & Yurcash, С.К.А.Й, Арсен Мірзоян, Ivan Navi, MMARIKA, LES, Boosin, Micik Gonibez.

NIGHTTIME — це захоплюючі кінопокази, зони UnderNight та UnderGround з великими танцювальними майданчиками. Серед розмаїття музичних жанрів можна навіть розгубитися — обирати є з чого.

Зону UnderNight представлятимуть Ferry Corsten, Artbat, James Zabiela, DJ Lutique, Kolya Liner, T-Zhuk, Key M, Gonivo rec, MalYar, Gooch Brown, Patrick Oushen. А UnderGround сцена зможе похизуватися такими виконавцями, як, Nadav Dagon, YUKO, гурт [O], Spiral (live), Lime Kid, Revolium, GG Гуляй Город, Shkel & Rose, IPUNKZ.

Незабутнє Авіа-Шоу!

Вночі 3D маппінг та піротехнічне шоу.

Детальніше за посиланням https://lviv.vgorode.ua/event/festival/2535083-festyval-UnderHill-European-Music-Festival