„Вітаємо, любі жінки“. Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня

Дата: 07.03.2019 14:47

Весняна мелодія закликала гостей…

Фото без описуЦя романтична пора завжди приносить нові сподівання. От і цього дня щирими емоціями та мріями і сподіваннями ділилися тальнівці у святковій залі районного Будинку культури.

7 березня там відбувся святковий концерт „ВІТАЄМО, ЛЮБІ ЖІНКИ“.

Зі словами привітання звернулася зі сцени заступник голови Тальнівської райдержадміністрації Тетяна Півторак:

Фото без опису-Дуже приємно вітати сьогодні все жіноцтво Тальнівщини зі святом. Бо ви всі – мами, бабусі, дружини, сестрички, донечки - уособлюєте весняну ніжність, народження нового життя, родинне тепло і любов. У цей весняний день бажаю вам, наші берегині, Божого благословення, міцного здоров’я, родинного затишку і благополуччя під щасливим мирним небом України!

Тетяна Олександрівна виконала приємну місію - нагородження матерів.

Фото без описуУказом Президента України присвоєно почесне звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість, народження і виховання дітей, вагомий особистий внесок у створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей:

• жительці села Мошурів ГУЧЕНКО Тамілі Степанівні, яка народила та виховала шестеро дітей;
  • жительці села Онопріївка КУХАР Тетяні Анатоліївні, яка народила та виховала п'ятеро дітей.

Фото без описуМатеринська любов, воістину,всепрощенська і всеохопна!

Креативності та оптимізму ліричним ноткам свята додало оголошення довгоочікуваних результатів інтернет-голосування фото-конкурсу «Я у мами і у тата - і весела, і завзята». Юні тальнівчаночки – таки найкрасивіші! Переможцями стали Вероніка Сімбірьова, Данилюк Єва,Тицькун Віталіна. Усі учасниці були відзначені сюрпризами, а головне увагою та оплесками.

Фото без описуСпонсором конкурсу виступив депутат обласної ради Анатолій Підгорний, який також мав нагоду привітати зі сцени всіх жінок та учасниць конкурсу.

Цікаву ліричну концертну програму підготували працівники та колективи районного Будинку культури.

Неймовірна атмосфера родинності, жіночності, позитиву підкорила серця глядачів. Оплески були гучними, емоції - щирими, посмішки – ніжними.

Відділ організаційно-інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації