Посада: простий українець

Дата: 13.08.2018 14:49

Фото без описуМіністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньопереміщених осіб України підготувало загальнонаціональну кампанію "Посада: простий українець!".

Тому напередодні 24 серпня Міністерство вирішило надати слово тим, хто зазвичай перебуває по інший бік моніторів і білбордів. Ми спробували почути звичайних українців — з Коломиї та Дніпра, Бердянська та Львова. Тих, хто живе так само, як і ми, щоденно стикається з тими самими проблемами та негараздами, радіє тим самим перемогам і здобуткам, не боїться складнощів і робить усе можливе, щоб жити в мирній, заможній, успішній країні. Незалежність нашої країни — це наша незалежність. Це наша можливість бути собою та реалізовувати власний потенціал. Тож ми даємо можливість висловитися тобі. Без формальностей і порожніх балачок.

Що б ти побажав своїй країні та собі? Чого хочеш саме ти? У якій країні хотів би жити? Що таке Незалежність для тебе?