6 червня – День журналіста

Дата: 05.06.2018 14:50

Фото без опису Вітаємо всіх журналістів району з професійним святом!

Професія журналіста є почесною та важливою в кожному демократичному суспільстві. Без права на свободу слова, без різноманіття думок та поглядів, без прагнення до об’єктивного висвітлення подій була б неможливою сама демократія.

Журналісти не залишаються осторонь тих подій, які мають місце в нашому районі, області та державі. І на ці події тисячі наших співвітчизників дивляться крізь призму вашого бачення, вашої думки. Вони мають велику цінність для кожної людини, яка хоче жити своїм принципами, самостійно приймати рішення і нести за них відповідальність.

У цей святковий для вас день бажаємо великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, цікавих тем, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових здобутків на ниві журналістики. Нехай відкрите слово служить правді та істині, а повсякденна праця здобуде широке визнання і шану читачів та шанувальників. Міцного вам здоров’я, миру, особистого щастя, сімейного благополуччя, життєвої сили та творчого натхнення.

Клименко В.П.,  голова райдержадміністрації

Любомська В.О., голова районної ради