19 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 19.05.2019 14:56

Щороку у третю неділю травня ми вшановуємо пам'ять жертв політичних репресій. Це день смутку і скорботи. День відродження національної пам’яті, що привертає увагу суспільства до трагічних подій в історії України, утверджує нетерпимість до будь-яких проявів насильства проти людяності.

19 травня, представники райдержадміністрації та районної ради на чолі з заступником голови райдержадміністрації Тетяною Півторак та керуючим справами районної ради Віталієм Карпуком вшанували хвилиною мовчання пам'ять мільйонів безневинних людей - жертв політичних репресій.

Ми завжди шануємо усі історичні віхи – сумні чи радісні, які стали важливим кроком на шляху до незалежності.

З гордістю висловлюємо вдячність кращим  синам свого народу, які сьогодні відстоюють мир на українській землі.

Пам'ять сьогодення відлунює болем минулого.

Загинули мільйони безневинних людей, а десяткам мільйонів було зламано долю. Ці втрати є непоправними. Тож схилімося в глибокій жалобі за тими, хто став жертвою політичних репресій, зробімо все для того, щоб тінь тоталітаризму ніколи не повернулася на нашу землю. Щоб цього не сталося з нашими дітьми, онуками, правнуками. Ми маємо бути єдині у творенні нашої Української держави, свідомі у своєму виборі.

Вічна пам’ять усім жертвам політичних репресій!