28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 26.10.2018 15:01

Фото без описуШановні ветерани, жителі Тальнівщини !

Від щирого серця вітаємо вас із 74-ою річницею визволення України від фашистських загарбників!

У цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Бажаємо всім жителям Тальнівського краю добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідної Черкащини, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.

Голова райдержадміністрації Василь Клименко     Голова районної ради Валентина Любомська