З нагоди Дня державної служби

Дата: 21.06.2019 15:10

Фото без описуЗ нагоди Дня державної служби 21 червня відбулися урочисті збори.

Відзначення Дня державної служби - не просто слова привітань, відзнаки, вдячність. Це ще один невеличкий, але вагомий рубіж життя нашої Тальнівщини. Як і багато сфер нашого життя, державна служба також проходить період реформ. І на державних службовців покладена подвійна відповідальність. Потрібно не лише перебудовувати власні методи роботи, знаходити нові рішення, а й забезпечувати проходження реформ у інших галузях.

Зі святом привітали колег голова Тальнівської райдержадміністрації Валентина Любомська та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук.

- Дорогі мої колеги, - звернулася Валентина Олександрівна, - наша праця потребує великої відповідальності, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі. І я вірю в кожного з вас, ми гідно приймаємо виклики сучасного світу, ми зможемо здолати труднощі заради наших людей, нашої Тальнівщини.

Керівники району вручили нагороди та відзнаки.

Почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації нагороджено:

- начальника відділу з питань управління персоналом апарату Тальнівської районної державної адміністрації Кришталь Надію Григорівну;

- начальника служби у справах дітей Тальнівської районної державної адміністрації Писара Миколу Йосиповича;

- начальника фінансового управління Тальнівської районної державної адміністрації Шпичак Наталію Вікторівну.

Також державні службовці району  були відзначені Почесними грамотами та Подяками Тальнівської районної державної адміністрації та районної ради.

Особливі слова подяки за вагомий досвід було висловлено ветеранам державної служби. Їм було вручено невеличкі сувеніри.

Пісенним дарунком порадували присутніх працівники районного будинку культури та учасники художньої самодіяльності району.

Відділ організаційно-інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації