Для цікавого та інтерактивного навчання

Дата: 11.07.2018 15:18

Фото без описуВідповідно до меморандуму Міністерства освіти і науки України та The LEGO Foundation про взаємодію, The LEGO Foundation безкоштовно надає набори „Шість цеглинок” та „LEGO Play Box”  для усіх перших класів у 2018–2019 роках.

Сьогодні такі набори отримав відділ освіти Тальнівської райдержадміністрації.

Начальник відділу Лариса Коваль відзначила:

- Використання конструкторів LEGO та методики “Шість цеглинок” у початковій школі є одним із важливих моментів навчального процесу згідно нових державних стандартів. Усі першокласники району 1 вересня отримають набори „Шість цеглинок”, а також конструктор „LEGO Play Box” на клас. З цього приводу у рамках навчання вчителів нової початкової школи нами уже проведено тренінги з впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання. Педагоги, використовуючи конструктор на уроках,  матимуть більше можливостей застосовувати пошукові методи навчання, зацікавлювати, стимулювати дітей до пізнання.