8 вересня – День фізичної культури  і спорту України

Дата: 07.09.2018 15:20

Фото без описуШановні спортсмени, тренери, організатори  фізкультурно-спортивного руху,

усі працівники фізкультури і спорту району!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.
Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації.
       Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!
Від щирого серця вітаємо вас із  Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Бажаємо фізичного здоров’я і краси, довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Голова райдержадміністрації Василь Клименко     Голова районної ради Валентина Любомська