Рейд на Центральному ринку

Дата: 08.04.2019 15:45

Фото без опису5 квітня відділом економіки, інвестицій та житлово-комунального господарства спільно з Черкаським рибоохоронним патрулем, відповідно до Законів України „Про охорону навколишнього природного середовища“, „Про тваринний світ“, „Про рибне господарства, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів“, „Про місцеві державні адміністрації“, наказу Управління державного агентства рибного господарства у Черкаській області державного агентства Рибного господарства України від 19.03.2019 № НОД-32/3, проведено рейд на Центральному ринку м. Тальне, в ході якого проведено перевірку на наявність у продавців риби необхідних документів.

Протягом перевірки фактів незаконного набуття водних біоресурсів не встановлено. Додатково зазначимо, що у Черкаській області з 01.04.2019 до 30.06.2019 р. діє заборона на вилов риби, окрім у спеціально відведених місцях, спортивного та любительського вилову. Протягом вказаного періоду будуть проводитись рейди, спрямовані на попередження незаконних вилову та продажу риби. При відсутності у продавця підтверджуючих документів просимо телефонувати за номерами „Гарячої лінії“ Черкаського рибоохоронного патруля:  (093) 000-22-03 та (0472) 31-02-76.

Цінуйте та поважайте природу.

Відділ економіки, інвестицій та житлово-комунального господарства